Teoria przypadku 5; Mathias Rothbard

Teoria Przypadku. Post nr 5

Witam Państwa

Za nami trudny okres czasu, który dobitnie udowadnia, ze na rynkach finansowych zastosowanie teorii przypadku ma szczególne znaczenie. Od razu, chce tu nadmienić, ze niewątpliwie byli tacy, co zarobili dużo pieniędzy. Jeszcze inni powiedzą, ze wszystko było do przewidzenia. Nie będę z nikim się spierał, jeżeli są tacy, co zarobili na tym pieniądze, to składam im gratulacje. Moj styl pracy, opiera się na zachowaniu możliwie dużej ostrożności, bez zbędnego ryzyka. Cały ten czas pilnie obserwowałem, co dzieje się na rynku, wchodząc tylko kilka razy i po uzyskaniu dużej ilości pipsów, zamykałem pozycje. Teraz po czasie, widząc, ze nie musiałem zamykać pozycji, ponieważ mogłem zarobić o wiele więcej, uważam, ze nawet te wejścia, na które pozwoliłem sobie, były zbyt ryzykowne.
Post ten poświęcam tym, którzy nie mieli zbyt dużo cierpliwości i wchodząc na rynek stracili pieniądze. W Day Trading, podstawa jest cierpliwość. Należy sobie stale powtarzacz, ze jest inny dzien. i inna okazja, żeby zarobić pieniądze. Należy unikać rynków, które są rozchwiane. Nie warto ryzykować pieniędzy, które z trudem zarobiliśmy wcześniej.
Mam nadzieje, ze trudny okres powoli dobiega do końca - mam tu na myśli olbrzymie skoki na parach walutowych. Dostałem od Państwa olbrzymia ilość listowa z pytaniem, co będzie dalej. Nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć. Na rynku działają zbyt duże siły spekulacyjne, żeby dokładnie ustalić, co i jak będzie. Nie miejmy tez pretensji do spekulantów, przecież my sami zarabiamy w ten sam sposób.

Życzę Powodzenia
mathias

Srednia na miesiac : +6,823 pips (03.11.08 )

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.